דואר ישראל בחזית הטכנולוגיה

לפני כמה חודשים התקינו דואר ישראל בכל סניפיהם מערכת ממוחשבת ומשוכללת לניהול תורות – בכניסה לכל סניף דואר יש עמדת מחשב הכוללת מסך מגע המציג בצורה ויזואלית ומושכת עין את סוגי התורים הזמינים בסניף. בלחיצה אחת על המסך, המערכת מנפיקה ללקוח מספר תור. בתוך הסניף מותקנים מספר מסכי טלוויזיה שטוחים המציגים את המספרים שכרגע משורתים על ידי הפקידים בכל תור, ובנוסף פרטי מידע אחרים (כגון שערי מט”ח) ופרסומות לשרותים של חברת דואר ישראל. כשלקוח מסיים לקבל שרות, מערכת כריזה ממוחשבת מודיעה על המספר הבא בתור המתאים ומפנה את הלקוח לעמדה הפנויה. תענוג!

יום אחד אני מגיע לסניף הדואר הקרוב למקום מגורי ורואה שאחד התורים בוטל – איך אני יודע את זה ? שימו לב לתמונה:

israeli post line management

לכל מי שמתקשה להבין מה בתמונה (או להאמין שזה אפשרי), אז כן – התור בוטל על ידי הדבקת חתיכת נייר על גבי מסך המחשב באמצעות נייר דבק.

4 Responses to “דואר ישראל בחזית הטכנולוגיה”

  1. Eran:
    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function comment_dir() in /vhosts/coil/geek/public_html/wp-content/themes/modern-bluish/single-comment2.php:17 Stack trace: #0 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-content/themes/modern-bluish/functions.php(8): include() #1 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(179): themed_comment() #2 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(144): Walker_Comment->start_el() #3 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element() #4 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element() #5 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-includes/comment-template.php(2229): Walker->paged_walk() #6 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-content/themes/modern-bluish/comments.php(26): wp_list_comments() #7 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-includes/comment-template.php(1539): require('/vhosts/coil/ge...') #8 /vhosts/coil/geek/public_html/wp-content/themes/modern-bluish/single.php( in /vhosts/coil/geek/public_html/wp-content/themes/modern-bluish/single-comment2.php on line 17